.

.

9.4 инчен LCD Панел LRS5152S-R1AP LRS5152S R1AP 1920 RGB*1080 FHD

9.4 инчен LCD Панел LRS5152S-R1AP LRS5152S R1AP 1920 RGB*1080 FHD

DEN 8640.00 DEN 9600.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас. 9.4 инчен LCD Панел LRS5152 S-R1 AP 1 LRS5152 S R1 AP 920 RGB*1080 FHD
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд Панел Модел LRS5152 S-R1 AP Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 9.4 инчен Резолуција 1920(RGB)×1080(FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 365 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (8-битна) Одговор Rime 6.5/7.5 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 89/89/89/89(Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс e DP(4-Лента) Влезен Напон 12.0 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .

Повеќе детали

Број На Модел На:
LRS5152S-R1AP
Тип:
TFT
Панел Модел:
LRS5152S-R1AP
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
9.4 инчен
Резолуција:
1920 (RGB)*1080 (FHD)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
365 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
1000
Тип На Светилка:
WLED

Избор на купувачи