.

.

Дама латинска перформанси се облекуваат секси spanex камења латинска танц облечи за девојки латинска танц tassel облечи танчер е облека S-6XL

Дама латинска перформанси се облекуваат секси spanex камења латинска танц облечи за девојки латинска танц tassel облечи танчер е облека S-6XL

DEN 4794.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : XXS : висина од 120 130cm XS : висина 130-140cm S висина : 140-150cm M : висина 150-160cm L : висина од 160-170cm XL : висина 170-180cm Ако сакате фустан се вклопуваат за вас,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,cheast,половината и колковите на продавачот,таа ќе направи за вас,и големини се многу важни,ви благодариме за разбирањето!
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Повеќе детали

Големина:
height 120cm, height 130cm, height 140cm, height 150cm, height 160cm, height 170cm, height 180cm
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Spandex,Ацетат,Акрилик,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
BM058
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
боја:
Како слики
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
облека ткаенини:
Млеко Свила
Танц стил :
стомакот танцување / латинска танц
Пол :
Жените
Одговара:
Одговара Одговара точно на големина земе вашата нормална големина
Облека Стил :
перформанси фустан

Избор на купувачи