.

.

Новата латинска танц децата возрасни Sequin Танц Облечи Beaded tassels здолниште танц претстави латинска одговара

Новата латинска танц децата возрасни Sequin Танц Облечи Beaded tassels здолниште танц претстави латинска одговара

DEN 1119.00 DEN 1598.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
longqibao
Број На Модел На:
L344
Материјал:
Spandex
Погоден Сезона:
Лето, зима, пролет, есен
Применливи прилики:
Стомакот танц, балет, латинска танц
Применливи Возраст:
Возрасни
Шема:
Критична точка
Ткаенина состав:
Spandex
Боја:
Црна

Избор на купувачи