.

.

2017 нови 10 12 13 14 15 инчен Фармерки Мода Shockproof Мулти-цел Лаптоп, Лаптоп Торба Случај Ракави трајни

2017 нови 10 12 13 14 15 инчен Фармерки Мода Shockproof Мулти-цел Лаптоп, Лаптоп Торба Случај Ракави трајни

DEN 981.00 DEN 1032.00

Количина на стоки
Достапно на барање


4 Боја на избор
тежина : 0.2 kg-0.4 kg
големина 10 инчен(29*21*2.5 cm)
12 инчи(31*23.5*2.5 cm)
13 инчи(34.5*25.5*2.5 cm)
14 инчи(36*26*2.5 cm)
15 инчи(41*31*2.5 cm)
Материјал : Фармерки
Издржлив и лесен
§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.
§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите ви се исполнат.
Продавачот Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Објекти се заменува за време на првиот месец или одржува на првата година.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.).
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.

Повеќе детали

Големина:
12, 13, 14, 15, < 12
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Лагер Ракав
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
BINYEAE
Број На Модел На:
10,12,13,14,15 инчен
Применливи модели:
10,12,13,14,15 инчен
Материјал:
Фармерки
Боја 1:
Сива
Бојата 2:
Сина
Боја 3:
Црна
Бојата 4:
Виолетова
Големина:
10,12,13,14,15 inch

Избор на купувачи