.

.

4400mAh Лаптоп Батеријата за HP COMPAQ NC6115 NC6120 NC6140 NC6200 NC6220 NC6230 NC6300 NC6320 NC6400 NX5100 398650-001

4400mAh Лаптоп Батеријата за HP COMPAQ NC6115 NC6120 NC6140 NC6200 NC6220 NC6230 NC6300 NC6320 NC6400 NX5100 398650-001

DEN 669.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитувани купувачи : Нашата продавница продава различни батерии, го отворил oversea склад во RU, САД, велика БРИТАНИЈА, и АНИ , како и да превоз за повеќето земји во светот.
Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време.)
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме.
Како да се цел на батеријата? Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-страницата На најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага по оригинална батерија код, и спореди сликата на батеријата проверете interfac Ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас. Белешки Повеќето од висок капацитет батерии (6600m Ah, 8800m Ah) изгледа нееднаква. Фотографиите се за повикување само, и примерокот е предмет на вистински производ што ќе добијат. Ве молиме да се грижи вашата батерија, надополнување циклус е врз основа на тоа како да ја користите батеријата. Батеријата 3.6 v и 3,7 V, 7.2 V и 7.4 V, 10.8 V и 11.1 V, 14.4 V и 14.8 V се само различни параметри, крајниот ефект е иста.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати.

Повеќе детали

Бренд Име:
Golooloo
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
11.1 V или 10.8 V
Број На Модел На:
6120 6 клетки
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
is_customized:
Yes
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачи