.

.

6 клетки Нов лаптоп батеријата за HP DV4 DV5 DV6 CQ30 CQ40 CQ45 CQ50 CQ60 CQ61 CQ71 G50 G60 G70 HSTNN-W49C HSTNN-W50C HSTNN-Q37C

6 клетки Нов лаптоп батеријата за HP DV4 DV5 DV6 CQ30 CQ40 CQ45 CQ50 CQ60 CQ61 CQ71 G50 G60 G70 HSTNN-W49C HSTNN-W50C HSTNN-Q37C

DEN 679.00 DEN 679.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Други капацитет опции за истиот модел Почитувани купувачи : Нашата продавница продава различни батерии, го отворил oversea склад во RU, САД, велика БРИТАНИЈА, и АНИ , како и да превоз за повеќето земји во светот.
Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net. и ние и ветуваме дека стоката ќе биде пристигна на време.)
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме.
Како да се цел на батеријата? Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-страницата На најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага по оригинална батерија код, и спореди сликата на батеријата проверете interfac Ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас. Белешки Повеќето од висок капацитет батерии (6600m Ah, 8800m Ah) изгледа нееднаква. Фотографиите се за повикување само, и примерокот е предмет на вистински производ што ќе добијат. Ве молиме да се грижи вашата батерија, надополнување циклус е врз основа на тоа како да ја користите батеријата. Батеријата 3.6 v и 3,7 V, 7.2 V и 7.4 V, 10.8 V и 11.1 V, 14.4 V и 14.8 V се само различни параметри, крајниот ефект е иста.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати. Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.

Повеќе детали

Бренд Име:
Golooloo
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
dv5 6 ќелија
Батеријата Напон:
11.1 V или 10.8 V
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачи