.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За Леново 40Y8315 40Y8322 42T5213 42T5217 92P1183 92P1185 42T4514 42T5212 42T5216 42T5256 92P1184 92P1186

JIGU Лаптоп со Батерија За Леново 40Y8315 40Y8322 42T5213 42T5217 92P1183 92P1185 42T4514 42T5212 42T5216 42T5256 92P1184 92P1186

DEN 781.44

Количина на стоки
Достапно на барање


Информации за производот
Батерија Тип : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Батеријата Напон : 11.1 V
Капацитетот на батеријата : 44 00m Ah/48 WH
Батеријата Мобилен : 6cells
Состојба : 12 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !
Фото шоу
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред. Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : 40 Y8315 ASM 92 P1183 FRU 42 T5216 40 Y8322 ASM 92 P1185 FRU 42 T5256 ASM 42 T5213 FRU 42 T4514 FRU 92 P1184 ASM 42 T5217 FRU 42 T5212 FRU 92 P1186

Повеќе детали

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
42T5213 42T5217 92P1183 92P1185
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
is_customized:
Yes

Избор на купувачи