.

.

JIGU лаптоп батеријата L14M4P72 L14S4P72 ЗА ЛЕНОВО ЈОГА 3 3 14 Јога 700 700 14ISK Yoga3 14-МФИ Yoga3 14-ISE

JIGU лаптоп батеријата L14M4P72 L14S4P72 ЗА ЛЕНОВО ЈОГА 3 3 14 Јога 700 700 14ISK Yoga3 14-МФИ Yoga3 14-ISE

DEN 2160.00 DEN 2571.36

Количина на стоки
Достапно на барање


100% оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
ЗА Леново L14 M4 P72 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА ЛЕНОВО L14 M4 P72 L14 S4 P72 L14 M4 P72 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА ЛЕНОВО ЈОГА 3 Yoga3 14-МФИ ЈОГА 3 14 Yoga3 14-МФИ(D) Јога 700 Yoga3 14-ISE Јога 700 14 ISK
Имајте на ум.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.
Тоа не е можно, не сите.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Превозот надомест нема да бидат вратени.

Повеќе детали

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
L14S4P72
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Избор на купувачи