.

.

50pcs 6705-2RS 25x32x4 гума печат тенок ѕид длабоко ритам топката лежишта 6705 2RS 6705RS 25*32*4 мм

50pcs 6705-2RS 25x32x4 гума печат тенок ѕид длабоко ритам топката лежишта 6705 2RS 6705RS 25*32*4 мм

DEN 3168.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка Бр : 6705-2 RS
Тип : Длабоко ритам топката лежишта
Големина : 25мм x32mm x4mm
Затворен Случај : Двоен гума запечатување маска
Материјал : имајќи челик GCR15
MOQ : 50pcs/многу
*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***
Сервис и Повратни информации Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Повеќе детали

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
25*32*4 mm
Број На Модел На:
6705-2RS

Избор на купувачи