.

.

100pcs Flanged имајќи FR4ZZ минијатурни заштитените покрие страната топката лежишта 6.35*15.875*4.973 мм

100pcs Flanged имајќи FR4ZZ минијатурни заштитените покрие страната топката лежишта 6.35*15.875*4.973 мм

DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка Бр : FR4 ZZ
Тип : Flanged топката лежишта
Големина на : 6.35*15.875*4.973 мм
Затворен Случај : Двоен метал shelded маска
Главен Материјал : имајќи челик GCR15
MOQ : 100pcs/многу
*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **
Сервис и Повратни информации Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Повеќе детали

Големина:
6.35*15.875*4.973mm
Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
BMX
Број На Модел На:
FR4ZZ

Избор на купувачи