.

.

50pcs F6901ZZ Flanged имајќи 12x24x6 F6901 F6901-2Z минијатурни заштитените страната длабоко ритам топката лежишта 12*24*6mm

50pcs F6901ZZ Flanged имајќи 12x24x6 F6901 F6901-2Z минијатурни заштитените страната длабоко ритам топката лежишта 12*24*6mm

DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка Бр : F6901 ZZ
Тип : Flanged топката лежишта
Големина : 12mm x24mm x6mm
Затворен Случај : Двоен метал заштитените маска
Главен Материјал : имајќи челик GCR15
MOQ : 50pcs/многу
*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **
Сервис и Повратни информации Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Повеќе детали

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
12*24*6mm
Број На Модел На:
F6901ZZ

Избор на купувачи