.

.

50pcs/многу LMF16LUU 16mm продолжување круг страната тип линеарни лагери

50pcs/многу LMF16LUU 16mm продолжување круг страната тип линеарни лагери

DEN 6960.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Точка Бр : LMF16 LUU
Количина : 50pcs
Вратило ID : 16 MM
Димензија : ID 16mmx OD 28mmx Должина 70mm
Материјали : имајќи челик GCR15
Бренд : кина бренд или ОЕМ
Продажба начин : ние прифаќаме трговија на големо и на мало
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Повеќе детали

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
16x28x70mm
Број На Модел На:
LMF16LUU

Избор на купувачи