.

.

Бесплатни дизајн прилагодено ПВЦ membrance кујна шкафот цврсто дрво кујната кабинет модерна кујната countertop кварцен камен

Бесплатни дизајн прилагодено ПВЦ membrance кујна шкафот цврсто дрво кујната кабинет модерна кујната countertop кварцен камен

DEN 7200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
KCL004
Тип:
кујната кабинет
Вратата Материјал:
Лак
Carcase Материјал:
влага доказ одбор или иверица
На Врата Завртување На Површински Третман:
Лак
База Кабинет Тип:
Вратата & Фиока База Кабинети
Додатоци:
Се Справи & Knob,Зглоб,Пети Удар,Отпад Сад
Kickboard:
алуминиум или цврсти
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи