.

.

2017 Слободни дизајн прилагодено висок бруто лак шкафот модерна кујна кабинет со кујна контра врвот кварцен камен

2017 Слободни дизајн прилагодено висок бруто лак шкафот модерна кујна кабинет со кујна контра врвот кварцен камен

DEN 7200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
KCL008
Тип:
кујната кабинет
Вратата Материјал:
Лак
Carcase Материјал:
влага доказ одбор или иверица
На Врата Завртување На Површински Третман:
висок бруто лак
База Кабинет Тип:
Вратата & Фиока База Кабинети
Додатоци:
Се Справи & Knob,Зглоб,Пети Удар,Отпад Сад
Kickboard:
алуминиум или цврсти
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи