.

.

2017 прилагодено цврсто дрво кујната кабинет дабово дрво кујна шкафот блум шарки модерна кварцен камен

2017 прилагодено цврсто дрво кујната кабинет дабово дрво кујна шкафот блум шарки модерна кварцен камен

DEN 7200.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме имајте во предвид цената е само за иверица carcase,не вклучувајќи врата,рачки,фиока лизгачот,шарки и други апарати

Повеќе детали

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
ASTK02C
Тип:
кујната кабинет
Вратата Материјал:
Цврсто Дрво
Carcase Материјал:
18mm иверица
На Врата Завртување На Површински Третман:
Цврсто Дрво
База Кабинет Тип:
Вратата & Фиока База Кабинети
Додатоци:
Се Справи & Knob,Зглоб,Пети Удар,Отпад Сад
Kickboard:
алуминиум или цврсти
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи