.

.

OUENEIFS Littlefee Анте Fairyland bjd sd кукли 1/6 sarang љубов бебе девојка момче очи Висок Квалитет играчка модел раѓа сочинуваат смола

OUENEIFS Littlefee Анте Fairyland bjd sd кукли 1/6 sarang љубов бебе девојка момче очи Висок Квалитет играчка модел раѓа сочинуваат смола

DEN 1884.00 DEN 2616.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1/4 Kimi $55.00
1/6 Компир $68.00
1/8 Lati Сончево $35.00
1/6 Littlefee Анте $45.00
1/8 pukifee Анте $39.00
1/12 Soso $36.00
1/4 Rendia $78.00
1/3 Venitu $139.00
Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожата
и ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .
Ви благодариме на соработката !

Повеќе детали

боја:
бела кожа, бела со лицето нагоре, розова на кожата, а лицето нагоре, тен на кожата, тен се соочи
Големина:
littefee girl ante, littlefee boy ante, pukifee ante, pukipuki ante, littefee girl sarang, littlefee boy sarang
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,Електронски,DIY Играчка,Модел
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Материјал:
Смола
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
littlefee
Возраст Опсег:
> 8 години
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Предупредување:
не
Димензии:
26cm
Батеријата:
не
Бренд Име:
oueneifs
Тип:
bjd кукла

Избор на купувачи