.

.

OUENEIFS fairyland minifee клои bjd 1/4 тело модел раѓа бебе девојки и момчиња кукли очи Висок Квалитет играчки магазин make up смола аниме

OUENEIFS fairyland minifee клои bjd 1/4 тело модел раѓа бебе девојки и момчиња кукли очи Висок Квалитет играчки магазин make up смола аниме

DEN 2868.00 DEN 3984.00

Количина на стоки
Достапно на барање

1/4 мика
$65.00 1/6 компир $68.00 1/8 Lati сончево $48.00 1/6 littlefee анте $48.00 1/8 pukifee анте $39.88 1/12 soso $36.00 1/4 Rendia $78.00 1/3 venitu Rendia Rendia $139.00
1/4 облека
$15.88 1/4 облека $16.88 1/4 облека $16.88 1/4 облека $27.88 1/4 облека $17.99 1/4 облека $17.00 1/4 облека $16.88 1/4 облека Rendia Rendia $19.88

Повеќе детали

боја:
бела кожа, розова кожата, тен на кожата
Големина:
A Line body girl, Moe Line body girl, A Line face up, Moe Line face up
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Материјал:
Смола
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Возраст Опсег:
> 8 години
Форма:
1/4
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла
Предупредување:
не
Број На Модел На:
1/4 minifee
Димензии:
42cm
Батеријата:
не
Бренд Име:
oueneifs
Тип:
bjd кукла
BJD / SD својства:
Кукла
BJD / SD морфолошки:
1/4
Продажба Статус:
место
Постојат шопинг водич видео:
Нема видео
За Возраст:
14 години
is_customized:
Yes
кукла бојата на кожата:
може да изберете
боја на очи:
може да изберете
лицето нагоре:
може да ( треба доплата )

Избор на купувачи