.

.

2255CM Раѓа Кукли Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли Девојки Принцеза Жив Новороденче Bebe Раѓа Menino Играчки, Подароци Bonecas

2255CM Раѓа Кукли Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли Девојки Принцеза Жив Новороденче Bebe Раѓа Menino Играчки, Подароци Bonecas

DEN 4320.00 DEN 4799.52

Количина на стоки
Достапно на барање


22"55 CM Раѓа Кукли Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли Девојки Принцеза Жив Новороденче Bebe Раѓа Menino Играчки, Подароци Bonecas
Опис на производот Големина : За 55 CM Структура : На главата и екстремитетите увезени се меки силиконски винил производство, телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седи или лежи; не стои, не може да се зборува; платно кукла тело не може да се влезе во вода Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка за Коса : Увезени коса, рака импланти и може да се freshen Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите Inclues : кукла со облека + магнет pacifier + шише +ќебе Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
nj17042310
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Образовни,DIY Играчка,Модел
Материјал:
Винил
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Професии:
балерина
Предупредување:
no
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Форма:
1/12
Возраст Опсег:
2-4 Години
Димензии:
55cm

Избор на купувачи