.

.

МАХ 12 парче пластика големи облека рек закачалка

МАХ 12 парче пластика големи облека рек закачалка

DEN 40.00 DEN 44.16

Количина на стоки
Достапно на барање


Одговара за кукли и други кукли 30cm Идеален за колекционери или за организацијата на облека Bowknot шема дизајн во вратот Одговара за кукли и други кукли 30cm
Идеален за колекционери или за организацијата на облека
Bowknot шема дизајн во вратот
Материјал : Пластика
Боја : сива
Големина врска. 2.36 x 1.50 инчен / 6.0 x 3.8 cm
Пакет Содржина : 12 x закачалки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе детали

Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
SZ-ABWE-I083814
Пол:
Унисекс
Димензии:
2.36 x 1.50 инчен
Предупредување:
не се јадат
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Мебел
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Форма:
asdescription

Избор на купувачи