.

.

Заслепуваат боја бонбони боја моќен viscose кука закачалка рек леплива кука завртка ноктите design3pcs/set 6*4cm бесплатен превозот

Заслепуваат боја бонбони боја моќен viscose кука закачалка рек леплива кука завртка ноктите design3pcs/set 6*4cm бесплатен превозот

DEN 820.00 DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Заслепуваат боја бонбони боја моќен viscose кука закачалка рек леплива кука завртка ноктите design3pcs/set 6*4cm бесплатен превозот
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Повеќе детали

Тип:
Куки & Шини
Пластични Тип:
PP
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
531
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
materail:
Пластични
Големина:
6*4cm
Тежина:
35g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи