.

.

Домашно милениче Превозникот куче Торба Оксфорд Ткаенина Куче, Мачка Патување отворено Превозникот Кутре Мала Мачка Slings торба куче Материјали

Домашно милениче Превозникот куче Торба Оксфорд Ткаенина Куче, Мачка Патување отворено Превозникот Кутре Мала Мачка Slings торба куче Материјали

DEN 612.00 DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Име на производ : Пет Превозникот куче Торба
Материјал : Оксфорд ткаенина (100% полиестер) во Внатрешноста платно (100% памук)
Спецификација :
Опис на производот :
Тоа е посебно дизајниран за вашиот кутре и мали мачка да одат надвор,карактеристика е дека вашите миленици може целосно да уживаат на сонце и свеж воздух, и може да има многу повеќе интимни далечина со вас. Не само роман, мода,светлина, но исто така лесно да се исчисти,особено вреди да имаат еден за вашите миленици.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Писмо
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Стил:
Моден
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Тип На Објект:
Slings
Fitable Тежина:
5KG
Име:
домашно милениче превозникот
Се применува за:
куче;мачка
Големина:
S,M,L
Тежина:
0.25-5kg

Избор на купувачи