.

.

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Мултифункционален 4 Бои Лејди Организатор Козметички Перници за Складирање Спојки Торби трговија на Големо И на Мало

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Мултифункционален 4 Бои Лејди Организатор Козметички Перници за Складирање Спојки Торби трговија на Големо И на Мало

DEN 263.00 DEN 350.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Ве молиме распрашајте се за да се прошири поголема заштита дена, ако заштита на времето ќе заврши. Ние ќе целосна наплата ако не го добиете вашиот парцела за време на нашата гаранција дојде време. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Тоа е дозволено 1-3cm грешка на големината и тежината е само за референца, тоа ќе не е точно точни. Ве молиме контактирајте со нас се покаже вашиот проблем наместо да се отвори расправа, или остави лош повратни информации.Отворен спор и лоши повратни средства даде до по-продажба. Повеќето земји цел преку US$180 може споделување на бесплатен превозот по курир како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от.Детали ве молиме контакт. Ние ќе брод во рок од 5 работни дена.Имаат убав продавница тука^_^
ПРОБЛЕМОТ НА ПРОИЗВОДОТ ГРЕШКА
Затоа што сите имаат различни мерка начин, тоа е дозволено да имаат 1-2cm грешка на големината. А тежината е само за референца, тоа ќе не е точно точни. Тоа е дозволено на боја малку поинаква,бидејќи на проблемот на компјутер и камерата е пиксели.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Висина:
12cm
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
54g
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Полиестер со Памук
Бренд Име:
ПОБЕДНИК
Објектот Ширина:
8cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
16cm
Број На Модел На:
F31
боја:
портокалова,розова,длабоко сино,сино небо
Употреба:
складирање торба,козметички торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи