.

.

50pcs/многу Едноставен Класичен Флорални Коса Поклон Носителот Бесплатен Превозот

50pcs/многу Едноставен Класичен Флорални Коса Поклон Носителот Бесплатен Превозот

DEN 3238.00 DEN 3408.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1.Објектот спецификите
Едноставен Класичен Флорални Коса Поклон Носителот Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 7cm
Должина : 63cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Пратката(Бесплатен превозот )
А) сад со Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.Сакам да шип ќе предмети, како е можно поскоро.Секогаш 3-7 dyas е потребно.
3.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на receip
4.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Косата Панделки
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV130396

Избор на купувачи