.

.

50pcs/многу Barrette Чувар на Косата Клип Организатор Бесплатен Превозот

50pcs/многу Barrette Чувар на Косата Клип Организатор Бесплатен Превозот

DEN 3238.00 DEN 3408.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1.Објектот спецификите
50pcs/многу Barrette Чувар на Косата Клип Организатор Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 7cm
Должина : 63cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Пратката(Бесплатен превозот )
А) сад со Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.Сакам да шип ќе предмети, како е можно поскоро.Секогаш 3-7 dyas е потребно.
3.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на receip
4.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Косата Панделки
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV130398

Избор на купувачи