.

.

50pcs/многу Деца е Розова Сина Коса, Лак Носителот Бесплатен Превозот

50pcs/многу Деца е Розова Сина Коса, Лак Носителот Бесплатен Превозот

DEN 4514.00 DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1.Објектот спецификите
50pcs/многу Деца е Розова Сина Коса, Лак Носителот Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 7cm
Должина : 63cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Косата Панделки
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV130399

Избор на купувачи