.

.

За 1000pcs/пакет Дете Бебе TPU Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Жените Девојка се Врзуваат за Џвакање трговија на Големо Коса Додатоци

За 1000pcs/пакет Дете Бебе TPU Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Жените Девојка се Врзуваат за Џвакање трговија на Големо Коса Додатоци

DEN 40.00 DEN 48.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Тоа Се Многу Корисни И Убави
Направи Вашата Коса Повеќе Уникатен.
Спецификации :
Материјали : Најлон,Viscose,Гума
Боја : Мулти-Боја
Големина : Една Големина
Количина : 1 Торба
Пакетот вклучува : 1 Торба Губење на Носителите (1000 PCS )
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Повеќе детали

Бренд Име:
SAFENH
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Headband
Тип На Објект:
Headwear

Избор на купувачи