.

.

2017 Мода Hairband Лента Бебе Цвет Headband Деца Коса Лакови Девојки Деца Коса Додатоци Сина Headwear Цвет Круна 1pcs

2017 Мода Hairband Лента Бебе Цвет Headband Деца Коса Лакови Девојки Деца Коса Додатоци Сина Headwear Цвет Круна 1pcs

DEN 60.00 DEN 73.92

Количина на стоки
Достапно на барање


***************************************** *****************************
2017 Мода Hairband Лента Бебе Цвет Headband Деца Коса Лакови Девојки Деца Коса Додатоци Сина Headwear Цвет Круна 1pcs
****************************************************************************
Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.
Опис :
Материјал : синтетички пердув и ткаенини
Дијаметар : прибл. 14 см
Боја : како да се избере
Состојба : 100% сосема нов!
Тоа се вклопува и бебето, девојка и жена .
Пакет Содржина : 1 buc цвет
Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот. Сите бои се предмет на реалните предмети.
Забелешка : ве Молиме оставете порака за да ги споделите со нас која боја сакате,не оставете порака за да побарате од бојата , ние ќе го испрати тоа по случаен избор.
На Сите Клиенти
Ние сме искрени продавачот, чесност и верба може да воспостави долго време бизнис.
во случај да има проблем да се случи, можете да контактирате со нас .
За боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми. Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BD00100070
Материјал:
Акрилик,Бамбус Влакна
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Candiway
Тип:
Tiaras

Избор на купувачи