.

.

Бесплатен превозот 28*21mm шарени рипка кристал копче за рачно изработени занаетчиски DIY 50PCS/Многу(BTN-5415)

Бесплатен превозот 28*21mm шарени рипка кристал копче за рачно изработени занаетчиски DIY 50PCS/Многу(BTN-5415)

DEN 1612.00 DEN 2040.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 28*21mm
Материјал : Цинк Легура
Позлата : Сребро.
Боја : Јасно
Месо тело : НЕ
MOQ : 50 PCS/МНОГУ
Пакување : 1 PC /opp вреќа
Прилагодено : Да,но MOQ треба да стигнат до 100 PCS/color/стил
Купување барање
За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
За големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!
Обработка на време
3-10 дена, врз основа на акции
Превозот време
DHL/ Федекс/UPS-от : 5-8 дена
EMS : 10-30 дена
Epacket : 7-15 дена
Кина Пост : 30-50 дена
Пратката стандард
100 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
50 PCS/многу=Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
20 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL/Федекс/UPS/EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ако купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL/Федекс/UPS/EMS)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборови
Враќање
Реконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
BlingSupply
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
BTN-5415
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Големина:
As pic
боја:
colorized

Избор на купувачи