.

.

4holes 18L бела мајка на перл шел копчето Двојно сто двојно рамен 4 дупки buttonprice може да врежано логото прифати обичај

4holes 18L бела мајка на перл шел копчето Двојно сто двојно рамен 4 дупки buttonprice може да врежано логото прифати обичај

DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : мајка на перл шел
Големина : 18 L(11.43 mm)
Боја : природна(бела,Двојно сто двојно рамен)
дебелина : 1,9-2mm
Нашата фабрика може да се прифатат мал цел, на копчето може да се врежани вашето лого или боење,ако имате мостра или модел,што може да ми даде пораки, јас ќе одговор побрзо.
ако ви треба други големина, можете да ми кажете ,јас ќе ви даде конкурентна цена и вклучуваат товар.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Техника:
бисер
Материјал:
Школка
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
is_customized:
Yes
боја:
Бела
Големина:
18L(11.43mm)

Избор на купувачи