.

.

Луција занаети 12pcs/48pcs 12.5 mm Случајно Бонбони Боја Смола Копчиња DIY Шиење Scrapbooking Облека Кошули Декорација 13020014

Луција занаети 12pcs/48pcs 12.5 mm Случајно Бонбони Боја Смола Копчиња DIY Шиење Scrapbooking Облека Кошули Декорација 13020014

DEN 28.00 DEN 28.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Луција занаети 12pcs/48pcs 12.5 mm Случајно Бонбони Боја Смола Копчиња DIY Шиење Scrapbooking Облека Кошули Декорација 13020014
Име : Смола Копчиња
Материјал : Смола
Големина : 12.5 mm
Пакување : 12pcs/многу 48pcs/многу
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Боење
Бренд Име:
Луција занаети
Декорација:
Монистра
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
13020014
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Количина:
12pcs/многу 48pcs/многу
Големина:
12.5mm

Избор на купувачи