.

.

Луција занаети 12pcs/48pcs 15mm Случајно се Меша Срце облик на Смола Копчиња DIY Облека Scrapbooking Копчето Додатоци 13021515

Луција занаети 12pcs/48pcs 15mm Случајно се Меша Срце облик на Смола Копчиња DIY Облека Scrapbooking Копчето Додатоци 13021515

DEN 23.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Луција занаети 12pcs/48pcs 15mm Случајно се Меша Срце облик на Смола Копчиња DIY Облека Scrapbooking Копчето Додатоци 13021515
Име : Смола Копчиња
Материјал : Смола
Големина : 15mm
Пакување : 12pcs/многу 48pcs/многу
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
Боење
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
13021515
Обликот:
Срцето
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Луција занаети
Декорација:
Никој
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Количина:
12pcs/многу 48pcs/многу
Големина:
15mm

Избор на купувачи