.

.

Луција занаети 13.5 mm Светла Виножито Круг Копчиња 1-Дупка за Шиење Облека Копчето 6pcs/24pcs Scrapbooking DIY Декорација 13020001

Луција занаети 13.5 mm Светла Виножито Круг Копчиња 1-Дупка за Шиење Облека Копчето 6pcs/24pcs Scrapbooking DIY Декорација 13020001

DEN 28.00 DEN 28.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Луција занаети 13.5 mm Светла Виножито Круг Копчиња 1-Дупка за Шиење Облека Копчето 6pcs/24pcs Scrapbooking DIY Декорација 13020001
Име : Виножито Копчиња
Материјал : Смола
Големина : 13.5 mm
Пакет : 6pcs/многу 24pcs/многу
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Боење
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
13020001
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Луција занаети
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Количина:
6pcs/многу,24pcs/многу
Големина:
13.5mm
боја:
виножито

Избор на купувачи