.

.

10/50/100pcs Микс Нови Насади од 14mm 2holes Пластични Копче/Шиење многу - Бесплатен Превозот PT70

10/50/100pcs Микс Нови Насади од 14mm 2holes Пластични Копче/Шиење многу - Бесплатен Превозот PT70

DEN 30.00 DEN 37.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 14mm околу
Боја : Комбинација На Боја
Количина : 10/50/100pcs

Повеќе детали

боја:
10 компјутери, 50 компјутери, 100 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
Edelweiss
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
14mm
Техника:
Опфатени

Избор на купувачи