.

.

100 парчиња Пластични Срцето 2 Дупка Копчето занает микс за Шиење Занает 15*17 mm PT67

100 парчиња Пластични Срцето 2 Дупка Копчето занает микс за Шиење Занает 15*17 mm PT67

DEN 115.00 DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 15*17 mm околу
Боја : Комбинација На Боја
Количина : 100pcs

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
1
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
Edelweiss
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Техника:
Опфатени
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Големина:
15*17

Избор на купувачи