.

.

10/50/100pcs пластични копчето Прекрасна Овошје DIY Appliques/шиење 2 дупки Многу микс PT73

10/50/100pcs пластични копчето Прекрасна Овошје DIY Appliques/шиење 2 дупки Многу микс PT73

DEN 30.00 DEN 37.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Големина : 15*17 mm околу
Боја : Комбинација На Боја
Количина : 10/50/100pcs

Повеќе детали

боја:
10 компјутери, 100 компјутери, 50 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
1
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
Edelweiss
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Техника:
Опфатени
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Големина:
mix

Избор на купувачи