.

.

Бутик копчиња 30мм Чоколадо шупливи врежан chrysanthemum дрвени копчиња голема џемпер копчиња трговија на големо

Бутик копчиња 30мм Чоколадо шупливи врежан chrysanthemum дрвени копчиња голема џемпер копчиња трговија на големо

DEN 1031.00 DEN 1144.80

Количина на стоки
Достапно на барање


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Квалитет дрво
Боја
Чоколадо
Количина
60pcs/многу
Околу Големина
30мм *30мм
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
W0101-00130
Употреба
Квалитет дрво,ситно направена .Овие копчиња се многу погодни за џемпер,голем грб и други бутик за облека или други занаетчиски DIY.
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
W0101-00130
Материјал:
Природно Дрво
is_customized:
Yes
боја:
Чоколадо
Големина:
30mm*30mm(36L)

Избор на купувачи