.

.

Niucky 12.8 мм 20L 1/2 Пролет / лето носат шиење копчиња во Боја ленти кошула со копчиња Бутик за облека, додатоци P0301d-019

Niucky 12.8 мм 20L 1/2 Пролет / лето носат шиење копчиња во Боја ленти кошула со копчиња Бутик за облека, додатоци P0301d-019

DEN 303.00 DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Име : Жените кошула со копчиња Материјал : Plasic + Смола Кристал Color : #1 Злато + бело црно; #2 Злато + Шарени; #3 Злато + Сина; #4 Златни + Светлина шарени Количина : 48pcs/многу Големина : 12.8 мм 20 L 1/2" Конверзија : : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен 1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр. : P0301d-019 Употреба : Јакна, Кошула, Џемпер за Дама Забелешка :
Известување
1. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување, ве молиме во вид преовладува.
2. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање.
3. Превозот :
>$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена. Тоа може да потрае подолго, поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или други причини.
>$120, надградба на превозот начин од Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена.
4. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
5. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно.

Повеќе детали

боја:
мешана боја
Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
P0301d-019
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Niucky
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело

Избор на купувачи