.

.

ЗАСИЛУВАЧ TYCO Машки конектор терминал автомобил wire конектор 2 pin конектор женски Plug Автомобилската Електрични печат-DJ3021-2.36-11

ЗАСИЛУВАЧ TYCO Машки конектор терминал автомобил wire конектор 2 pin конектор женски Plug Автомобилската Електрични печат-DJ3021-2.36-11

DEN 1818.00 DEN 1934.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJ3021-2.36-11
Боја : бела
Минимален Пакет : 200set
Горенаведените цени вклучуваат терминал и печат(целосен сет)

Повеќе детали

Број На Модел На:
DJ3021-2.36-11
боја:
Бела
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
автомобили
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
конектор

Избор на купувачи