.

.

8 Компјутери D-Sub 15 Pin 2 Реда НАТОПИ Машки Конектор Лемење

8 Компјутери D-Sub 15 Pin 2 Реда НАТОПИ Машки Конектор Лемење

DEN 392.00 DEN 455.52

Количина на стоки
Достапно на барање

8 компјутери D-Sub 15 Pin Машки Лемење Конектор 2 Реда
Опис Кол : 8 компјутери
Состојба : Нова
Спецификации :
- ДБ-15 Pin 2 реда машки лемење тип конектор
- Калај позлатен челик школка
- Кои се користат за изградба на сериски кабли, паралелно кабли, и разни игри апликации.
Дел. No. : DB15 M-2-УЛ .
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се извинуваме за сите непријатности. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др .

Повеќе детали

Бренд Име:
MAXRUINOR

Избор на купувачи