.

.

wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 4-пински конектор Приклучок sockets печат DJ3041-2.36-11

wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 4-пински конектор Приклучок sockets печат DJ3041-2.36-11

DEN 2248.00 DEN 2391.84

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJ3041-2.36-11
Боја : бела
Минимален Пакет : 200set
Горенаведените цени вклучуваат терминал и печат(целосен сет)

Повеќе детали

Број На Модел На:
DJ3041-2.36-11
боја:
Бела
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
автомобили
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски
is_customized:
Yes
Тип:
конектор

Избор на купувачи