.

.

200 Компјутери 2.54 mm Breakable Pin Насловот 1x40 40pin Машки Еден Ред Лента Злато Позлатен

200 Компјутери 2.54 mm Breakable Pin Насловот 1x40 40pin Машки Еден Ред Лента Злато Позлатен

DEN 1469.00 DEN 1707.84

Количина на стоки
Достапно на барање

200 компјутери Теренот 2.54 mm Breakable Pin Насловот 1x40 40pin Машки Еден Ред Лента позлатени НОВИ
Опис
Количина : 200 Компјутери
Состојба : Нова
Спецификации :
- Breakable Pin Насловот Конектор.
- Има еден ред од 40 игли со 0.1'(2.54 mm)pin проред
Дел. No. : CY1020
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се извинуваме за сите непријатности. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др .

Повеќе детали

Бренд Име:
MAXRUINOR

Избор на купувачи