.

.

2017 Вистински Мини Нови Usb Правосмукалка Наменета за Чистење на Компјутер Тастатура Телефон

2017 Вистински Мини Нови Usb Правосмукалка Наменета за Чистење на Компјутер Тастатура Телефон

DEN 110.00 DEN 136.32

Количина на стоки
Достапно на барање


2017 Вистински Мини Нови Usb Правосмукалка Наменета за Чистење на Компјутер Тастатура Телефон
Карактеристики :
Бренд Нови
Боја : како што е прикажано од страна на фотографии (Вистинска боја може да биде малку различни од акции фотографии поради екран рефлексија)
Пакет листата :
1 x Тастатура Почиста
2 x Чистење Прилози.

Повеќе детали

боја:
случајни бои
Бренд Име:
JETTING
Примена:
тастатура
Број На Модел На:
/
Тип:
правосмукалка

Избор на купувачи