.

.

2 во 1 Отворено Кампување Пешачење Итни Свирче Компас Отворено Алатки Црна боја

2 во 1 Отворено Кампување Пешачење Итни Свирче Компас Отворено Алатки Црна боја

DEN 42.00 DEN 49.44

Количина на стоки
Достапно на барање

P. S. : Големи цел трансакции може да се приватни договори.
100% сосема нов и висок квалитет
Свирче
Еден вграден компас
Една клучна синџир вклучени
Боја : Црна
Објектот големина : 10*63mm
Пакет се вклучени :
1 x 2 in1 мултифункционален свирче
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).

Повеќе детали

Бренд Име:
JETTING
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Shockproof или Не:
No
Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
No
Dial Екранот:
Покажувач
Употреба:
Посочувајќи Упатство
Вршење На Режимот:
Виси Прстен Тип
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
свирче компас
Големина:
/
Случај Материјал:
Други

Избор на купувачи