.

.

4 тркала отворено камп количка, се свитка преносни шопинг количка, за дете што се склопува со сигурносен појас

4 тркала отворено камп количка, се свитка преносни шопинг количка, за дете што се склопува со сигурносен појас

DEN 7378.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е Оксфорд ткаенина домаќинство мулти-цел шопинг количка, сите-метал фиксна тока, најлон пластична рачка фиксна тока, зелена спреј задебелување дебели челична рамка, ПВЦ платно и Zhenzhu Mian, 360-степен рициново, 600 D Оксфорд ткаенина, Виткање складирање погодност, текстил, сетови се отстранува и лесно да се чисти, фиксна и издржливи. Се применува за различни прилики : референци, патува, карго и така натаму Страна, имајќи челик зрак 2.5 см Од дното на рициново зрак висина 2.1 cm Животната средина спреј задебелување дебели челична рамка, имајќи 150 KG се Справи може да биде продолжен 25cm, може да се залепи на било која позиција; 360 степени рициново, 20cm висока, широк 4cm;
Животната средина спреј задебелување дебели челична рамка, имајќи 150 KG
Крпа за ПВЦ одбор и Zhenzhu Mian, лесен за чистење
Се справи може да биде продолжен 25cm, може да се залепи на било која позиција
360 степени рициново, 20cm висока, широк 4cm
600 D Оксфорд ткаенина, трајни
Страна имајќи челик зрак 2.5 см Од дното на рициново зрак висина 2.1 cm Сите метални прицврстување, брз и издржлив
Се справи со прицврстени за да најлон пластика, трајни

Повеќе детали

Тип:
Количката Опфаќа
Возраст Опсег:
13-18 месеци,2 години Нагоре,19 до 24 месеци
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YADESAI
Материјал:
Челични цевки / 600D Оксфорд ткаенина/ПВЦ
Нето тежина:
10KG
Товарот:
80KG
Проширена големина :
100cm * 58cm * 50cm
Големина на чување :
75см * 50cm * 20cm
Тркала Дијаметар:
20cm

Избор на купувачи