.

.

50# Двете Земјата Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакло

50 Двете Земјата Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакло

DEN 333.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ Објект : 50# Двете Земјата Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакло
Материјал : Стакло
Земјата Заеднички : 50#
Средината Цевка Должина : 140mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе детали

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на купувачи