.

.

50мл Лабораторија Стакло Конусна Дното Центрифуга Цевка Намалени Со Затка Хемиски Опрема

50мл Лабораторија Стакло Конусна Дното Центрифуга Цевка Намалени Со Затка Хемиски Опрема

DEN 140.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ Објект : 50мл Лабораторија Стакло Конусна Дното Центрифуга Цевка Намалени Со Затка Хемиски Опрема
Материјал : Стакло
Капацитет : 50мл
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе детали

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на купувачи