.

.

1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колба

1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колба

DEN 515.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ Објект : 1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колба
Материјал : Стакло GG17
Капацитет : 1000ml
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе детали

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на купувачи