.

.

19/26 И Машките Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакло

19/26 И Машките Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакло

DEN 132.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ Објект : 19/26 И Машките Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакло
Материјал : Стакло
Земјата Заеднички : 19/26
Вкупна Должина : 155mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе детали

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на купувачи