.

.

50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за Стакло

50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за Стакло

DEN 177.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ Објект : 50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за Стакло
Материјал : Стакло GG95
Капацитет : 50мл
Боја : Кафена
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе детали

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на купувачи