.

.

3pcs/многу Колачиња Мувла Машина Нерѓосувачки Челик 3D Бисквит Притиснете Фондан Moldes Печење & Тесто Алатки Колаче Кујна Мувла LB 061

3pcs/многу Колачиња Мувла Машина Нерѓосувачки Челик 3D Бисквит Притиснете Фондан Moldes Печење & Тесто Алатки Колаче Кујна Мувла LB 061

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Член Име : Колаче Притиска Мувла Материјал : ФДУ Нерѓосувачки Челик Големина : кол.10cm,кол.7.5 cm,кол.4.5 cm Боја : сребро Стил : како прилог Единица тежина : околу 70g/многу Пакет се Вклучени : 1x Cookie Мувла Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.

Повеќе детали

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
LB061
Колаче Алатки Тип:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
mingrizhiguang дома

Избор на купувачи